Zahradní skleník Vitavia Zeus 13800 PC 16+16 mm

Zahradní skleník Vitavia Zeus 13800
Cena bez DPH:109 081 KčCena s DPH:131 988 KčDostupnost:NedostupnéKód zboží:LG462Doprava:Zdarma

Popis

Zahradní skleník Vitavia Zeus 13800 PC 16+16 mm o rozměru 256×538 cm, stříbrná barva. Skleníky řady ZEUS jsou zařazeny do kategorie PREMIUM - skleník je vyrobený značkovým výrobcem z Velké Británie. Prosklení je ukotveno do konstrukce pomocí přítlačných hliníkových lišt (boční stěny) nebo je zasunuto do nosných profilů (střecha). Skleník je vyrobený z eloxovaných hliníkových profilů a tento model dodáváme s prosklením z tepelně-izolačních dvoustěnných komůrkových polykarbonátových desek.

  • rozměry: š 256×d 538×v 247 cm
  • výška boční stěny: 189 cm
  • plocha skleníku: 13,77 m2
  • barva konstrukce: kovově stříbrná

Obsahem balení jsou dvojité dveře na otočných pantech (š×v otvoru = 85×174 cm), AL profily, prosklení, 2x střešní ventilační okénko s manuálním otevíráním, veškerý spojovací materiál.

Na výběr jsou tři varianty prosklení:

  • síla   6 mm (stěny) + 10 mm (střecha)
  • síla 10 mm (stěny) + 10 mm (střecha)
  • síla 16 mm (stěny) + 16 mm (střecha)

Polykarbonát - vysoce kvalitní dvoustěnný polykarbonát s UV filtrem (nekřehne, nežloutne) od evropského výrobce.

Skleník dodáváme jako stavebnici s podrobným montážním návodem. Baleno v papírovém kartonu. Výrobek je určen pro soukromé (domácí) využití.

Skleník lze postavit buď na zděnou podezdívku (pak není nutné dokupovat základnu z pozinkovaného plechu) nebo na základnu z pozinkovaného plechu (nutno dokoupit). Při stavbě bez zděné podezdívky dokoupení základny určitě doporučujeme. Ke skleníku je možné dokoupit řadu nadstandardního příslušenství - poličky, regály, teploměry, vlhkoměry, zavlažovací zařízení, elektrické odporové vytápění půdy.

Upozornění:

  1. Pokud máte v úmyslu stavbu zděné nebo betonové podezdívky, tak ji stavte až po zakoupení skleníku a po montáži ocelové základny (nebo konstrukce skleníku). Uváděné rozměry skleníku jsou max vnější rozměry skleníku a nemohou být použity pro vyměření a stavbu podezdívky.
  2. V případě používání přírodních hnojiv (koňský / kravský hnůj, slepičince, apod.), umělých hnojiv, pesticidů, herbicidů a jiných chemikálií může po delší nebo i kratší době docházet ke korozi ocelových dílů skleníku (základna, šrouby apod.).

Parametry

Záruka:24 měsíců Záruka na konstrukci:15 let na vybrané vlastnosti AL konstrukce Záruka na prosklení:10 let na nerozbitnost krupobitím Materiál konstrukce:eloxovaný hliník Šířka:256 cmDélka:538 cmVýška:247 cmRozměr:256 × 538 cmZastavěná plocha:13.77 m²Ukotvení prosklení:prosklení je zasunuté do hliníkových profilů Základna přibalena:ne Hmotnost:262 kgDveře:85 × 174 cmTyp dveří:dvojité na pantech Šířka dveří:85 cmVýška dveří:174 cmMateriál prosklení:komůrkový polykarbonát 16 mm (stěny) + 16 mm (střecha) Střešní okna:3x Barva:stříbrná
Zahradní skleník Vitavia Zeus

Fotogalerie

Zahradní skleník Vitavia Zeus
Zahradní skleník Vitavia Zeus 13800

Zboží je dočasně nedostupné a nelze ho nyní objednat ani rezervovat. Můžete přes dotaz poslat žádost, abychom Vás upozornili, až bude zboží opět naskladněno a uvolněno k prodeji.

Dotaz

PředmětVaše jménoVáš e-mailVáš telefonDotaz Upozornit e-mailem, až bude zboží sklademkodOpište kód: